Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Susz Amnesia Indoor 1G

39.00
Susz Amnesia. Nasza oferta składa się z produktów uprawianych w pomieszczeniach zamkniętych z uwagi na optymalne warunki upraw, przestrzegania zasad bio-konserwatywnego rolnictwa bez stosowania pestycydów i herbicydów.

Susz OG Kush Indoor 1G

39.00
Susz OG Kush. Nasza oferta składa się z produktów uprawianych w pomieszczeniach zamkniętych z uwagi na optymalne warunki upraw, przestrzegania zasad bio-konserwatywnego rolnictwa bez stosowania pestycydów i herbicydów.

Susz Pineapple Express Indoor 1G

39.00
Susz Pineapple Express. Nasza oferta składa się z produktów uprawianych w pomieszczeniach zamkniętych z uwagi na optymalne warunki upraw, przestrzegania zasad bio-konserwatywnego rolnictwa bez stosowania pestycydów i herbicydów.

Susz Skittelz Indoor 1G

39.00
Susz Skittelz.. Nasza oferta składa się z produktów uprawianych w pomieszczeniach zamkniętych z uwagi na optymalne warunki upraw, przestrzegania zasad bio-konserwatywnego rolnictwa bez stosowania pestycydów i herbicydów.

Susz Strawberry Diesel Indoor 1G

39.00
Susz Strawberry Diesel. Nasza oferta składa się z produktów uprawianych w pomieszczeniach zamkniętych z uwagi na optymalne warunki upraw, przestrzegania zasad bio-konserwatywnego rolnictwa bez stosowania pestycydów i herbicydów.

Susz Super Lemon Haze Indoor 1G

39.00
Susz Super Lemon Haze z przewagą odmiany sativy powstała w wyniku skrzyżowania z męską odmianą o wysokiej zawartości CBD.